zachmurzenie duże
piątek
Reklama
fot. SOKiS w Janowie
Znamy laureatów konkursu plastycznego na kartkę wielkanocną w gminie Janów
03 kwietnia 2024 r. | 13:01
0

176 prac zgłoszono do udziału w konkursie plastycznym na Kartkę Wielkanocną w gminie Janów.

Komisja konkursowa w składzie: Martyna Folwarczna, Magdalena Siemion i Katarzyna Walaszczyk, nagrodziła następujących uczestników:

W kategorii Przedszkolaki:
I miejsce Natalia Miedzińska Przedszkole w Lusławicach
II miejsce Gabriela Kita Przedszkole w Złotym Potoku
III miejsce Wojciech Boryś Przedszkole w Lusławicach

Wyróżnienia:
- Maja Rospondek Przedszkole w Złotym Potoku;
- Jakub Kozik Przdszkole w Lgoczance;
- Maja Fliszta Przedszkole w Lusławicach;
- Patryk Grabowski Przedszkole w Piasku;
- Ada Nowakowska Przedszkole w Janowie;
- Maria Grabna Przedszkole w Piasku.

W kategorii klasy I - III:
I miejsce Maria Motyl Zespół Placówek Oświatowych w Janowie
II miejsce Aleksandra Kulik Szkoła Podstawowa w Lgoczance
III miejsce Marcel Mizgała Szkoła Podstawowa w Piasku

Wyróżnienia:
- Wiktor Weżgowiec Szkoła Podstawowa w Piasku;
- Maja Siemion Szkoła Podstawowa w Piasku;
- Wiktor Chwalba Szkoła Podstawowa w Lgoczance;
- Natasza Kuta Zespół Placówek Oświatowych w Janowie;
- Natalia Nocuń Szkoła Podstawowa w Lgoczance;
- Julia Borowicz Zespół Placówek Oświatowych w Janowie;
- Julia Kasznia Zespół Placówek Oświatowych w Janowie;
- Amelia Nabiałek Zespół Placówek Oświatowych w Janowie;
- Zuzanna Grzywna Zespół Placówek Oświatowych w Janowie;
- Lena Kopcik Zespół Placówek Oświatowych w Janowie;
- Hanna Motyl Zespół Placówek Oświatowych w Janowie;
- Antoni Szczepanik Zespół Placówek Oświatowych w Janowie;
- Wojciech Pyrchla Szkoła Podstawowa w Piasku;
- Filip Kulpecki Szkoła Podstawowa w Piasku;
- Laura Ślusarek Szkoła Podstawowa w Piasku;
- Amelia Kłosowicz Szkoła Podstawowa w Piasku;
- Alicja Bakalarz Szkoła Podstawowa w Lusławicach;
- Gabriela Mielcarz Szkoła Podstawowa w Lusławicach;
- Jakub Fliszta Szkoła Podstawowa w Lusławicach;
- Oliwia Święcicka Szkoła Podstawowa w Lusławicach;
- Julia Dziurkowska Szkoła Podstawowa w Lusławicach;
- Szymon Wiśniowski Szkoła Podstawowa w Lgoczance;
- Emilia Knysak Zespół Placówek Oświatowych w Janowie.

W kategorii klasy IV - VI:
I miejsce Maja Dziambor Szkoła Podstawowa w Lusławicach
II miejsce Antonina Latos Zespół Placówek Oświatowych w Janowie
III miejsce Lena Foltyn Szkoła Podstawowa w Lgoczance
III miejsce Amelia Solak Szkoła Podstawowa w Piasku

Wyróżnienia:
- Nikola Ujma Zespół Placówek Oświatowych w Janowie;
- Tomasz Nocuń Szkoła Podstawowa w Piasku;
- Aleksander Śledzik Szkoła Podstawowa w Lusławicach;
- Nadia Słabosz Szkoła Podstawowa w Lgoczance;
- Natalia Smoleń Szkoła Podstawowa w Piasku;
- Oliwia Roch Szkoła Podstawowa w Piasku;
- Alicja Gołuchowska Szkoła Podstawowa w Lgoczance;
- Natalia Łapańska Szkoła Podstawowa w Lgoczance;
- Agata Nabiałek Zespół Placówek Oświatowych w Janowie;
- Julia Kupisiewicz Szkoła Podstawowa w Lusławicach.

W kategorii klasy VII - VIII:
I miejsce Laura Rydel Zespół Placówek Oświatowych w Janowie
II miejsce Maria Maźniewska Szkoła Podstawowa w Lusławicach

Wyróżnienie:
- Bartosz Stęmplowski Szkoła Podstawowa w Piasku



Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *