zachmurzenie duże
sobota
Reklama
OZE z 90 proc. dofinansowaniem
31 stycznia 2024 r. | 11:47
0

Urząd Gminy Janów zachęca do składania wniosków dotyczących udziału w realizacji projektu w ramach naboru pn. Inwestycja B2.2.2 Instalacje OZE realizowane przez społeczności energetyczne Część B (wsparcie inwestycyjne społeczności energetycznych) Działanie B.1: Demonstracyjne projekty inwestycyjne realizowane przez społeczności energetyczne (nr naboru KPOD.03.12-IP.05-002/23) realizowanego wspólnie z Gminami będącymi członkami Klastra Powiatu Częstochowskiego.

Wysokość planowanej do uzyskania dotacji w ujęciu procentowym wynosi do 90% kosztów kwalifikowanych planowanych instalacji OZE plus podatek VAT od całości inwestycji.

Uczestnikiem projektu może zostać osoba fizyczna będąca właścicielem, współwłaścicielem lub posiadaczem innego uregulowanego tytułu prawnego do nieruchomości położonej na terenie Gminy Janów, na której zamontowana zostanie instalacja OZE na poczet gospodarstwa domowego.

Nabór wniosków o objęcie gospodarstwa domowego projektem odbywa się od 29 stycznia 2024 r. od godz. 7.00 do dnia 06 lutego 2024 r. do godz. 14.00.

Ze względu na ograniczone środki jakimi dysponuje Gmina Janów ewentualne otrzymanie dofinansowania zależeć będzie od kolejności złożenia kompletnej dokumentacji przez mieszkańca.

Szczegóły:

Nazwa pliku Typ pliku Rozmiar pliku Pobierz
Regulamin naboru i realizacji projektu OZE w Gminie Janów pdf 172,13 KB Pobierz
Deklaracja udziału w projekcie pdf 218,81 KB Pobierz
Umowa użyczenia pdf 68,77 KB Pobierz

 Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *