zachmurzenie duże
sobota
Reklama
Ewa Ucieklak wystartuje w wyborach na Wójta Gminy Janów
09 lutego 2024 r. | 12:32
6

Przewodnicząca Rady Gminy Janów Ewa Ucieklak będzie ubiegać się o stanowisko Wójta Gminy Janów. Ucieklak zarejestrowała już swój komitet wyborczy. Podobnie jak Edward Moskalik.

Po zmianie rządów 13 grudnia 2023 roku, gmina Janów ma duży problem. Wspierany mocno przez PiS Moskalik nie będzie zbyt przychylnie traktowany przez obecnie rządzących. Jedynym ratunkiem dla gminy jest zmiana wójta. Wszystko dla dobra mieszkańców.

Wybory na wójta i do rady odbędą się 7 kwietnia 2024 roku.

PAWEŁ GĄSIORSKI6 odpowiedzi na “Ewa Ucieklak wystartuje w wyborach na Wójta Gminy Janów”

 1. Mama pisze:

  Ewa powodzenia. Będzie głosować

  4
  2
 2. edziu77 pisze:

  I bardzo dobrze że będzie startować. ładna i mądra kobieta odmieni naszą gminę a nie ten buc

  4
  3
 3. Kaśka80 pisze:

  edziu77 jeszcze nie widziałam, żeby dobrego wójta wybierać na ładne oczy… patrząc kto nadaje sie na wójta powinno się brac pod uwagę zrealizowane obietnice, zaangażowanie w sprawy mieszkańców a nie wysiłek włożony w promocje siebie i swoich klubowych kolegów i koleżanek… pan redaktor pisząc że jedynym ratunkiem dla gminy jest zmiana wójta to chyba chciał powiedzieć że ta dobra zmiana która nastała jesienią teraz będzie dawała tylko “swoim” ??? no to faktycznie tylko się cieszyc ze doczekaliśmy zmiany!!Moskalik to szansa rozwoju dla gminy, mam nadzieję że ludzie po jesiennych wyborach nie dadzą się znowu omamić i namówić na kolejna “dobrą zmianę”!

  6
  3
 4. nilll1234 pisze:

  nie udana zyciowo Panna chce byc wojtem , ucieklaki …

  4
  2
 5. Prawda pisze:

  oto w tym wszystkim chodzi….kandydat – marionetka, wspierana przez konkurencyjna władze i media. nic nie wniesie, będzie wykonywała rozkazy. już taka jedna Piasku robiła to samo.

  1
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *