bezchmurnie
23°
23°
czwartek
Reklama
Ewa Ucieklak wystartuje w wyborach na Wójta Gminy Janów
09 lutego 2024 r. | 12:32
22

Przewodnicząca Rady Gminy Janów Ewa Ucieklak będzie ubiegać się o stanowisko Wójta Gminy Janów. Ucieklak zarejestrowała już swój komitet wyborczy. Podobnie jak Edward Moskalik.

Po zmianie rządów 13 grudnia 2023 roku, gmina Janów ma duży problem. Wspierany mocno przez PiS Moskalik nie będzie zbyt przychylnie traktowany przez obecnie rządzących. Jedynym ratunkiem dla gminy jest zmiana wójta. Wszystko dla dobra mieszkańców.

Wybory na wójta i do rady odbędą się 7 kwietnia 2024 roku.

PAWEŁ GĄSIORSKI22 odpowiedzi na “Ewa Ucieklak wystartuje w wyborach na Wójta Gminy Janów”

 1. Mama pisze:

  Ewa powodzenia. Będzie głosować

  23
  20
 2. edziu77 pisze:

  I bardzo dobrze że będzie startować. ładna i mądra kobieta odmieni naszą gminę a nie ten buc

  23
  20
 3. Kaśka80 pisze:

  edziu77 jeszcze nie widziałam, żeby dobrego wójta wybierać na ładne oczy… patrząc kto nadaje sie na wójta powinno się brac pod uwagę zrealizowane obietnice, zaangażowanie w sprawy mieszkańców a nie wysiłek włożony w promocje siebie i swoich klubowych kolegów i koleżanek… pan redaktor pisząc że jedynym ratunkiem dla gminy jest zmiana wójta to chyba chciał powiedzieć że ta dobra zmiana która nastała jesienią teraz będzie dawała tylko “swoim” ??? no to faktycznie tylko się cieszyc ze doczekaliśmy zmiany!!Moskalik to szansa rozwoju dla gminy, mam nadzieję że ludzie po jesiennych wyborach nie dadzą się znowu omamić i namówić na kolejna “dobrą zmianę”!

  30
  22
 4. nilll1234 pisze:

  nie udana zyciowo Panna chce byc wojtem , ucieklaki …

  26
  21
 5. Prawda pisze:

  oto w tym wszystkim chodzi….kandydat – marionetka, wspierana przez konkurencyjna władze i media. nic nie wniesie, będzie wykonywała rozkazy. już taka jedna Piasku robiła to samo.

  26
  20
 6. Stasio pisze:

  Jeżeli w komitecie p
  Ucieklak jest pan Michał E, to źle wróży ten pan ma opinie przekręta i oszusta i maciwody gdy dojdzie do władzy to mogą się zacząć wałki a ten pan zacznie się panoszyć po okolicy jako nietykalny to ja już wolę zło znane od nieznanego sama przez niego zostałam oszukana

  22
  20
  • mieszkaniec pisze:

   Mam nadzieję, że ten pan nie zostanie radnym. Nie budzi zaufania, nie ma programu i twierdzi – UWAGA – że w gminie jest DYKTATURA… Może ma ktoś namiary na dobrego specjalistę?

   22
   20
  • Mieszkaniec Ponik pisze:

   popieram wypowiedź że pan Michał Ewicz to krętacz i oszust. dużo znajomych się przekonało o jego nieuczciwości… kawał oszusta i tyle. skoro wszedł w skład z panią Ewą to już nie mają mojego głosu…. kampania ludzi z gminy gdzie mowią o dyktaturze ze strony obecnego wójta. a i dobrze że ją mają bo inaczej by mu na łeb weszli. może im to nie pasuje że skończyło się picie kawki i popychanie pierdół przez 8h i do domu.. teraz trzeba pracować i to im nie pasuje. aaaa i proszę nie mieszać straży pożarnych w kampanię. straż powinna być apolityczna….

   23
   20
   • Mieszkaniec gminy pisze:

    popieram wypowiedź o tym że straż pożarna powinna być apolityczna… straż pożarna powinna rządzic się swoimi prawami a nie być wciągana w sprawy polityczne. Kupowanie głosów w zamian za nowy wóz czy wyposarzenie…

    15
    7
 7. Obserwator pisze:

  Niestety, ale kandydatka otacza się większości krętaczami, oszustami, mąciwodami.. Sam fakt popierania przez osobę skazaną prawomocnym wyrokiem, z zakazem wykonywania zawodu przez kilka lat za matactwa w UG w Janowie, nie wróży nic dobrego..

  23
  20
 8. Józef pisze:

  jestem ciekawy, jak zostałeś oszukany przez Michała Ewicza, napisz coś o tym oszustwie

  8
  4
 9. Czerepach pisze:

  Problem z wójtem Moskalikiem jest taki, że realizuje tylko własne pomysly i projekty. Innych odrzuca, choćby były najlepsze. Tym sposobem przez kolejne 5 lat nie doczekaliśmy sie choćby remontu rynku, bo przecież nie można było zbudować według cudzego projektu jak były pieniądze. Odwaga Ucieklakowej jest godna podziwu i choćby dlatego ma mój głos. mam nadzieje, że ona nie będzie wójtem tak zawziętym, upartym i apodyktycznym

  21
  17
 10. Wyborca pisze:

  A problemem KWW Ewy Ucieklak i jej kandydatów jest brak konkretnych pomysłów na rozwój, brak doświadczenia w czymkolwiek, gdzie ona pracowała poza samym własnym gospodarstwem i zarządzaniem własną rodziną. Przez 5 lat bycia przewodniczącą co zrobiła? jakie są jej osiągnięcia, które może sobie przypisać? proszę o konkrety a nie co ta Pani zamierza robić bo mamy dobrze działające działania kontra bajkopisanie i nierealne obietnice, rzucanie kłamstw i oszczerstw ,nierzetelne informacje, zastraszanie i szukanie urojonych brudów. Pani Ewa osobiście się podpisała pod uchwałą o inkasie podatków przez sołtysów, w której to jasno wskazuje wynagrodzenie tychże osób. A jest ono w wysokości 10% każdej Waszej wpłaty.
  Oni tego nie robią za darmo- wy im za to płacicie grube pieniądze- idźcie sobie i sprawdźcie w urzędzie to są informacje publiczne ile to kasy nie zostaje na potrzeby Waszej miejscowości ale zostaje w kieszeniach tych rozkrzyczanych sołtysów.
  im głośniej krzyczą o niesprawiedliwości tym więcej kasy wyciągają z tego interesu.

  16
  8
  • Mieszkanka złotego potoku pisze:

   jestem głęboko zaniepokojona tym co czytam. Czy to prawda że sołtysi dostają jakieś pieniądze za zbieranie od nas pieniędzy za podatki?
   czy to są kłamstwa?

   3
   3
 11. Grzesiu pisze:

  powodzenia, będziemy głosować na Panią, precz z Moskalikiem

  8
  16
 12. Janowianka pisze:

  zawsze tak było że sołtysi dostawali %od kwoty wpłaconego podatku, oczywiście tylko u sołtysa

  • Janowianka2 pisze:

   tylko niektórzy to zarabiają ponad 5000,00 zł a mowią wystarczy sprawdzić ogólnodostępne oświadczenia majątkowe co niektórych. A rzucają się że niby coś za darmochę robią

 13. Yasoo pisze:

  procent, który mógł wpłynąć do gminy. niektórzy sołtysi dostawali nawet 10 tys złotych za te zbiórki. a w banku opłata bez prowizji… i cała kwota do budżetu gminy a nie do kieszeni sołtysa… ja nie jestem przeciwko wynagradzaniu sołtysów ale uważam, że stwierdzenie że robią to za darmo jest mocnym nadużyciem…

  3
  2
 14. gratuluje odwagi Pani Ewie Ucieklakowej zycze zdrowia i wielu radosci pisze:

  Gratuluje odwagi Pani Ewie Ucieklak życzę zdrowia i wielu radości

  3
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *