bezchmurnie
czwartek
Reklama
gov.pl
Gmina Janów gotowa na wybory Prezydenta RP
22 kwietnia 2020 r. | 13:03
0

Komisarz Wyborczy w Częstochowie wydał postanowienie w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 10 maja 2020 r.

W gminie Janów udało się skompletować siedem komisji wyborczych.

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1, Filia Gminnej Biblioteki Publicznej w Żurawiu, Żuraw ul. Kościelna 19, 42-253 Janów:
1.Sylwia Kozioł, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Lipnik
2.Agata Dorota Krakowiak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Koniecpol
3.Grażyna Stanisława Liberda, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANISŁAWA ŻÓŁTKA, zam. Żuraw
4.Marek Ryszard Nowakowski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROMUALDA STAROSIELCA, zam. Janów
5.Izabela Patrycja Solnicka, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Lipnik
6.Anna Iwona Ucieklak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Ponik

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2, Szkoła Podstawowa im. Wł. Broniewskiego w Lusławicach, Lusławice 70, 42-253 Janów:
1.Justyna Jadwiga Fresel, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Ponik
2.Martyna Anna Gibek, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROMUALDA STAROSIELCA, zam. Lusławice
3.Dorota Elżbieta Krakowiak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Koniecpol
4.Anna Katarzyna Majorczyk, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Lipnik
5.Halina Małgorzata Markowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Ponik
6.Daniel Dawid Michalik, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MIROSŁAWA PIOTROWSKIEGO, zam. Pabianice
7.Edyta Ewa Pyrkosz, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANISŁAWA ŻÓŁTKA, zam. Lipnik

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3, Szkoła Podstawowa im. Św. St. Kostki w Lgoczance, Lgoczanka 1, 42-253 Janów:
1.Beata Maria Duda, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Janów
2.Joanna Beata Gradoń, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Gliwice
3.Paweł Tomasz Kita, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Myszków
4.Magdalena Marta Niepsuj, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Lgoczanka
5.Joanna Weronika Nocuń-Lewandowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Janów
6.Wioletta Stanisława Orman, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROMUALDA STAROSIELCA, zam. Teodorów

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4, Szkoła Podstawowa w Piasku, Piasek ul. Żurawska 2, 42-253 Janów:
1.Agnieszka Ewa Brodzińska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROMUALDA STAROSIELCA, zam. Sokole Pole
2.Angelika Kozioł, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Janów
3.Ewelina Izabela Michalik, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MIROSŁAWA PIOTROWSKIEGO, zam. Pabianice
4.Tomasz Andrzej Miszczyk, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Piasek
5.Danuta Beata Niepsuj, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Lgoczanka
6.Iwona Bogusława Roman, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Złoty Potok

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5, Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Siedlcu, Siedlec ul. Szkolna 8, 42-253 Janów:
1.Karolina Maria Bielas, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Żuraw
2.Ewa Anna Grzelka, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROMUALDA STAROSIELCA, zam. Teodorów
3.Agnieszka Gabriela Kalyta, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Janów
4.Milena Barbara Karoń, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MIROSŁAWA PIOTROWSKIEGO, zam. Siedlec
5.Zdzisław Marian Polak, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Siedlec
6.Henryk Jan Srokosz, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Siedlec

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Janowie, ul. Szkolna 1, 42-253 Janów:
1.Sylwia Małgorzata Kapral, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROMUALDA STAROSIELCA, zam. Janów
2.Katarzyna Kotlińska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Janów
3.Paulina Magda Kozioł, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Lgoczanka
4.Wiktoria Joanna Kozioł, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Lipnik
5.Agnieszka Elżbieta Pluta, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Janów
6.Monika Barbara Sikora, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Janów
7.Aleksandra Anna Wojdyła, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Janów

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7, Przedszkole w Złotym Potoku, Złoty Potok ul. Kościuszki 21 B, 42-253 Janów:
1.Krystyna Halina Kozioł, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Ponik
2.Paula Maria Lech, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROMUALDA STAROSIELCA, zam. Złoty Potok
3.Adrian Polak, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Siedlec
4.Szymon Stanisław Połać, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANISŁAWA ŻÓŁTKA, zam. Złoty Potok
5.Maria Magdalena Roman, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Złoty Potok
6.Ewa Stępień, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Ponik

PAWEŁ GĄSIORSKI



Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.