bezchmurnie
23°
23°
czwartek
Reklama
MWM Brzesko
Moskalik dopiął swego. Mieszkańcy za śmieci zapłacą najdrożej w powiecie!
20 października 2021 r. | 09:00
4

"Ogromne brawa" dla Wójta Edwarda Moskalika. Dzięki jego upartości, mieszkańcy gminy Janów będą płacić znacznie więcej za śmieci, najwięcej w powiecie częstochowskim.

Podczas wczorajszej sesji, pięciu radnych od Moskalika zagłosowało za podwyżką za odbiór odpadów komunalnych. Trzech radnych było przeciwnych, dwóch wstrzymało się od głosu. Pięciu radnych nie przyszło na głosowanie.

Za głosowali: Monika Kasznia, Artur Słabosz, Henryk Srokosz, Paweł Stefaniak i Rafał Tomza. Przeciw: Andrzej Grzesiak, Jacek Łudzik i Ewa Ucieklak. Wstrzymali się od głosu: Alfreda Mendakiewicz i Krzysztof Szczepanek.

Od 1 listopada za śmieci segregowane mieszkańcy zapłacą 34 zł, a za śmieci niesegregowane 68 zł. Z uwagi na konieczność opublikowania uchwały w Dzienniku Województwa Śląskiego, jej wejście w życiu może opóźnić się o miesiąc.

Moskalik dopiął swego.

PAWEŁ GĄSIORSKI4 odpowiedzi na “Moskalik dopiął swego. Mieszkańcy za śmieci zapłacą najdrożej w powiecie!”

 1. Mama pisze:

  Zapamiętamy i dopłacimy się podczas wyborów

  17
  1
 2. PiS pisze:

  Tylko PiS!

  2
  8
 3. Krystek pisze:

  Czy wójt po podwyżkach nadal będzie zaglądać ludzią do śmietników? A może pieniądze mu na chwilę zamydlą oczy, a nie, zaraz będą przezroczyste kosze coby na objazdowce wszystko widział 👌👏🤑

  17

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *