bezchmurnie
23°
23°
czwartek
Reklama
slabosz
Oceń radnego: Artur Słabosz najgorszy
23 listopada 2020 r. | 13:10
1

1321 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu głosowania na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Janów. Najlepszym radnym okazał się Marcin Kowalczyk. Najgorszym Artur Słabosz.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Janów. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Artur Słabosz najgorszy”

  1. Jacek pisze:

    Szanowny Panie Gąsiorski bardzo proszę o zmienienie zdjęcia z postu to nie jest Artur Słabosz tylko _-Jacek lampa .Mam nadzieję,że to Pan odczyta bo jest to kolejna pomyłka z Pana strony.pozdtawiam

    1
    1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *