bezchmurnie
14°
11°
poniedziałek
Reklama
Oceń radnego: Wójt Edward Moskalik najgorszy!
07 września 2020 r. | 12:23
2

1504 głosy oddaliście w historycznym, pierwszym tygodniu głosowania w zabawie "oceń swojego wójta i radnego". Najlepszym radnym okazał się Rafał Tomza. Najgorszym Wójt Edward Moskalik.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Janów. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Edward Moskalik najgorszy!”

 1. Piotr Grabowski pisze:

  Było by ok gdyby Pan Wójt stosował się do przepisów prawa a nie słuchał doradców którzy te przepisy naginają za kasę i stanowiska w gminie

  2
  1
 2. Bogdan pisze:

  Lepiej jakby wójt myślał samodzielnie, wtedy na pewno lepiej by był oceniany

  1
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *