bezchmurnie
14°
11°
poniedziałek
Reklama
fot. facebook.com/Rada-Gminy-Jan%C3%B3w-112479846854536/
Walka o wójta będzie do samego końca – przewidywania wyborcze
05 kwietnia 2024 r. | 17:58
2

W niedzielę, 7 kwietnia odbędą się wybory samorządowe, podczas których będziemy wybierać nowego burmistrza, radnych miejskich, radnych powiatowych oraz radnych sejmiku województwa śląskiego.

W ocenie redakcji w gminie Janów może być różnie. Po jednej z najlepszych kampanii wyborczych w regionie, sporo głosów może otrzymać Ewa Ucieklak. Teoretycznie faworytem wyborów na wójta będzie Edward Moskalik, ale przy urnach może być spore zaskoczenie.

W wyborach do Rady Powiatu Częstochowskiego mandaty powinni wziąć następujący kandydaci: Adam Markowski (Prawo i Sprawiedliwość), Danuta Tomza (Trzecia Droga) i Grzegorz Sitak (Koalicja Obywatelska) i Monika Kosielak (KWW Wspólnota Samorządowa) - o ile jej komitet wejdzie do rady.

W wyborach do Sejmiku Województwa Śląskiego mandaty "powędrują" do: Mariusza Trepki (Prawo i Sprawiedliwość), Stanisława Gmitruka (Trzecia Droga), Eweliny Balt (Lewica) i Bartłomieja Sabata (Koalicja Obywatelska).

Wybory samorządowe odbędą się już w najbliższą niedzielę. Lokale wyborcze będą czynne w godz. 7:00 - 21:00.

PAWEŁ GĄSIORSKI2 odpowiedzi na “Walka o wójta będzie do samego końca – przewidywania wyborcze”

  1. Ponik pisze:

    TYLKO EDWARD MOSKALIK!

    9
    3
  2. Magdalena pisze:

    chyba się muszę zgodzić… jedna z najlepszych kampani wyborczych aby przegrać! 🤣 pyszne towarzystwo zostalo usadzone, ślimoczki uciekloczki🤣🤣🤣🤣 no cudownie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *