bezchmurnie
23°
23°
czwartek
Reklama
Wójt Edward Moskalik kolejny raz bez wotum zaufania! Czy radni doprowadzą do referendum w celu odwołania wójta?
25 czerwca 2021 r. | 18:06
9

Wspierany przez Lidię Burzyńską z Prawa i Sprawiedliwości, Wójt Edward Moskalik jako jedyny włodarz w powiecie częstochowskim nie otrzymał wotum zaufania od radnych. To drugi rok z rzędu, gdy Moskalik nie otrzymał wotum zaufania, co oznacza, że teraz tylko od radnych zależy, czy w gminie Janów odbędzie się referendum w sprawie jego odwołania. Uchwała w sprawie odwołania Wójta Edwarda Moskalika w formie referendum może zostać podjęta nie wcześniej niż za 14 dni.

Aby Wójt mógł otrzymać wotum zaufania potrzebował co najmniej ośmiu głosów. Za głosowało tylko sześciu radnych, czworo było przeciw, dwóch wstrzymało się do głosu.

Podczas dzisiejszej sesji była bardzo burzliwa dyskusja. Moskalik atakował wielu radnych, gminnego prezesa OSP, były kłótnie i krzyki. Wójt zachowywał się w sposób bardzo niekulturalny (sesje można obejrzeć TUTAJ).

PAWEŁ GĄSIORSKI9 odpowiedzi na “Wójt Edward Moskalik kolejny raz bez wotum zaufania! Czy radni doprowadzą do referendum w celu odwołania wójta?”

 1. czarik pisze:

  ODWOŁAĆ GO!!!!!

  39
  1
 2. Mieszkaniec pisze:

  Mozna by polaczycto referendum z wyborami uzupelniajacymi.

  12
  1
 3. Kris pisze:

  Nie zapomnę,nie daruję mu rynku w Janowie

  13
  2
 4. Janusz pisze:

  Świnie przy korycie!

  16
 5. Wyborcy pisze:

  Referendum!!!
  Referendum!!!
  Referendum!!!

  13
  2
 6. Wiedzma pisze:

  Ludzie kochani, co w Was wlazło. Naprawdę nie widzicie, ile wreszcie zostało zrobione dla każdej wsi w naszej gminie. I to prawie cudem, bo bez pieniędzy. Zamiast go nosić na rękach, plujecie. Chodzi Wam wyłącznie o swoje małe, niespełnione ambicje, wcale nie zależy Wam na gminie!

  5
  14
 7. ola pisze:

  Pan wójt rozsiewa swoich po gminie robiąc czystki ,na szczęście ogromny przerost jego ego jest odwrotnie proporcjonalny do poziomu IQ czyli mam nadzieję,że wreszcie ktroś przytnie mu macki…. Samemu wójtowi zalecam zadbać o higienę bo legendy krążą o brzydkich zapachach może stąd bierze się tak duża wyrozumiałość dotycząca stawek za wywóz nieczystośći.

  12

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *